Hakkımızda

İnsanlar sosyal yaşamın bir sonucu olarak iş hayatlarında veya özel yaşamlarında pek çok konuda sorunlarla karşılaşmaktadır. Bu sorunların çözümü içinde genellikle mahkemelere müracaat etmektedirler.

1969 yılında Av. İsmail Akmanoğlu tarafından kurulmuş olan büromuzda, tecrübe ve birikimi ile 5 avukat, bir ofis yöneticisi, iki sekreter, bir ulaşım görevlisi ve Ankara,İzmir,Antalya'daki çözüm ortaklarımızdan oluşan ekibimizle müvekkillerimize tüm hukuki konularda çözümler sunulmaktadır.

Müvekkillerimizin hak kaybına uğramamaları için verilecek hukuki yardımda öncelikle tarafsız olmak gerektiğini düşünmekteyiz ve aksi davranışın müvekkile yarar değil zarar vereceği kanısındayız Bu bakımdan öncelikle kanunlar ve hukuk çerçevesinde başvurabilecekleri yolların neler olduğunu müvekkillerimize açıkça anlatmayı ilke olarak kabul etmekteyiz.

Ayrıca avukatlığın sadece oluşmuş ihtilafları çözmek değil aynı zamanda ihtilafların oluşmasını engellemek olduğunu düşünmekteyiz. Bu bakımdan müvekkillerimizi gelecekte olabilecek sorunlardan koruma amacıyla yapacakları sözleşme ve anlaşmalarda da kendilerine hukuki yardımda bulunmaktayız. Sözleşmelerin hazırlanması ve görüşmeler aşamasında müvekkillerimize verdiğimiz bu hukuki destek ile önceden tahmin edemeyecekleri hukuki sorunlar konusunda kendilerini uyarmaktayız. Müvekkillerimizin hakları mesleki sorumluluk sigortası kapsamından güvence altına alınmıştır.

Bu sitede bulunan her türlü bilgi, yazı ve yapılan açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır. Reklam amacı taşımaz. Bu nedenle, haksız rekabet yaratıldığı şeklinde algılanmamalı ve yorumlanmamalıdır. Ziyaretçiler ve Müvekkillerin, Sitede yayımda olan bilgiler nedeniyle zarara uğradıkları iddiası bakımından Hukuk Büromuz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Bize Ulaşın

Merkez Mh. Huzur sk.Bayar İstanbul Rezidans No:9 K:2 D:1-8 PK:34130 Gaziosmanpaşa / İstanbul [email protected] +90 (212) 563 54 02 +90 (212) 578 78 62